Przeciwdziałanie mobbingowi w pracy

2019-06-17

 

  • 4 kwietnia br. zakończyliśmy realizację e-szkolenia w jednej z firm branży paliwowej, które kierowane było do pracowników sieci stacji paliw w całej Polsce i dotyczyło zjawiska Mobbingu w pracy. 

  • Do szkolenia skierowano grupę 900 osób. Wszyscy skierowani uczestnicy mieli zapewniony stały 24- godzinny dostęp do materiału szkoleniowego przez dwa tygodnie a po zaliczeniu e-szkolenia otrzymali również możliwość zadawania pytań ekspertom z dziedziny przeciwdziałania mobbingowi. 

  • Szkolenie cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem ponieważ w przejrzysty i przyjazny sposób opisano w nim zjawisko jakim jest mobbing, wyjaśniono jakie sytuacje mogą zostać sklasyfikowane jako mobbing oraz szczegółowo przedstawiono jak można temu zjawisku przeciwdziałać.

  • Szkolenie uzyskało wysoką ocenę w ankietach wypełnionych przez uczestników 5,9 pkt. w skali 6-cio punktowej, a pracownicy biorący w nim udział wyrazili chęć udziału w kolejnych e-szkoleniach i bardzo chwalili sobie wygodę i możliwość udziału i ukończenia e-szkolenia na urządzeniach mobilnych jak tablet czy smartfon.